...

AKTUALNOŚCI

15.10.2023

Libra Lures Cup 2023 – Jeruzal – Polska

Zawody z cyklu Libra Lures Cup szybko zdobyły uznanie wędkarzy. Dzięki świetnej organizacji, trafnemu wytypowaniu łowisk, a także wsparciu wielu sponsorów, każda kolejna edycja przyciąga jeszcze więcej chętnych. Powoduje to stały wzrost poziomu rywalizacji, emocji i sportowego aspektu naszego spotkania. I oto dnia 7 października 2023 roku, ponownie stanęliśmy na brzegu łowiska Jeruzal. Świetnie przygotowanego, sprawiedliwego dla wszystkich i piekielnie rybnego. Zacięta rywalizacja pozwoliła wyłonić najlepszych z najlepszych i przyznać musimy, że tę edycję zdominowali zawodnicy zza granicy. Zwyciężył Dima Kornichevsky, drugie miejsce zajął Oleksandr Mokhnatko, a na najniższym stopniu podium stanął Pavlo Melanich. Najwyższe miejsce wśród zawodników z Polski, zajął Michał Olejnik, który finalnie uplasował się na piątej lokacie.
   Zawodnicy, którzy triumfowali w naszych zawodach, nie wrócili do domu z pustymi rękami. Liczni sponsorzy ponownie docenili nasze starania włożone w organizację zawodów i dostarczyli mnóstwo wartościowych nagród.
  Dziękujemy wszystkim za ogromne zaufanie, jakim obdarzyliście cykl zawodów Libra Lures Cup. Z każdą edycją staramy się wznieść na jeszcze wyższy poziom, a Wasze ogromne zainteresowanie pokazuje, że idziemy w dobrym kierunku. Będziemy informowali o naszych kolejnych projektach, bo możecie być pewni, że dopiero się rozkręcamy!

Libra lures Cup zawody fotografia 01
Libra lures Cup zawody fotografia 02
Libra lures Cup zawody fotografia 03
Libra lures Cup zawody fotografia 04
25.09.2023

Goliath – nowy gracz w linii Trout Series.

Co prawda niespełna miesiąc temu zakończyliśmy sezon pstrągowy, ale my nie zwalniamy tempa i prezentujemy Wam naszą „najnowszą nowość” linii dedykowanej pstrągom, a więc „Trout Series”.

Już w październiku na sklepowych półkach zagości „GOLIATH”, czyli nowa wariacja na temat tłustej poczwarki. Jak w przypadku wszystkich innych naszych wabików, możecie być pewni skuteczności i łowności nawet w trudnych, przełowionych wodach, gdzie ryby widziały już prawie wszystko i niejednokrotnie były na wędkarskim haku. Z pewnością warto zwrócić uwagę na precyzję wykonania i odwzorowanie detali, jak oczy, elementy pancerza, odnóży, a także kolec wystający z odwłoka.

Przynęta oferowana będzie w dwóch optymalnych rozmiarach, to jest 30 i 45 mm. Jak wszystkie wabiki serii Trout, nowy Goliath oferowany będzie w 20 wersjach kolorystycznych i oczywiście we wszystkich wersjach zapachowych – no scent (bezzapachowy), kryl, ser, oraz nowość 2023/2024 – czosnek. Już za kilka dni „Goliath” wjeżdża do Waszych ulubionych sklepów wędkarskich, wypatrujcie go!

Libra Lures sztuczna przyneta GOLIATH AKTUALNOSCI

Czosnek – nowy aromat w ofercie Libra Lures.

Każdy z nas z pewnością już się przekonał, że odpowiedni zapach przynęty, może być swoistym „game changerem” i to także podczas spiningowania, bo żadnemu łowcy ryb spokojnego żeru, nie trzeba tego tłumaczyć.

Jak już doskonale wiecie, przynęty Libra Lures dostępne są w wersjach bezzapachowych, a także aromacie sera, oraz kryla. Już niedługo do Waszych rąk oddamy także wersje nasączone aromatem czosnku. Jest to aromat, na który, jak pokazało wiele testów i bezpośrednich starć zawodników, świetnie reagują wszystkie gatunki ryb.

Możecie być pewni, że nasz aromat nie będzie odstawał poziomem od innych oferowanych przez nas zapachów. Przygotujcie się na bukiet zapachowy tak wierny i intensywny, niczym świeżo przekrojona główka czosnku! Będzie się działo!

Libra Lures sztuczne przynety o smaku CZOSNEK AKTUALNOSCI
goliath-mini galeria
Libra Lures sztuczna przyneta Goliath - kolor 005 Cheese
GOLIATH-KOLOR 005 CHEESE
Libra Lures sztuczna przyneta Goliath - kolor 027 Apple Green
GOLIATH-KOLOR 027 APPLE GREEN
Libra Lures sztuczna przyneta Goliath - kolor 040 Black
GOLIATH-KOLOR 040 BLACK
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.